Sıkça Sorulan Sorular

Çok Seneli Green Card Başvurularında Nelere Dikkat Etmeliyim?

Green card başvurularınız için bize 1, 3 veya 5 yıllık green card başvuru paketlerimizden bir tanesini seçerek kayıt yaptırabilirsiniz. Özellikle 3 ve 5 yıl için bizden hizmet alacak müşterilerimizin ilk başvuru yaptıkları yıldan itibaren kendileriyle ilgili değişiklikleri bizlere bildirmeleri gerekmektedir. Örneğin green card başvurusu yapılan yıl henüz üniversite öğrencisi olan green card başvuru sahibi 2 sene sonra üniversiteden mezun olduğu zaman bu bilgiyi green card işlemi yaptırdığı Poseidon ofisi ile paylaşmalıdır. Aynı şekilde adres değişiklikleri, e mail değişikliği, evlilik veya boşanma gibi durumlar ile yeni doğan bebek bilgileri de greencard başvurunuzu takip eden Poseidon ofisine gelmelidir. Aksi taktirde ofislerimiz green card başvurusu yapan müşterilerimizden bize gelen ilk bilgilere göre green card girişlerini gerçekleştirirler bu da green card çekilişi sonucunda green card kazanılması durumunda çeşitli sıkıntılara sebep olabilir.

Green Card Çekilişinde Kazanırsam Amerikan Hükümeti Bana İş Bulur mu?

Hayır. Kendi işinizi kendiniz bulacaksınız. Ancak iş bulma kurumlarından, özel şirketlerden veya Amerikadaki tanıdıklarınızda yardım alabilirsiniz. Green card kazanmış olmak size Amerikada oturum izni verir, çalışma izni verir, ücretsiz veya düşük ücretli eğitim hakkı verir ancak işi bulması gereken kişi sizsiniz.

Green Card Başvurusu İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Green card başvuru sahipleri en az lise veya dengi okul mezunu olmalıdır. Lise mezunu olmayanlar son 5 yılın en az iki yılını konu ile ilgili özel bir eğitim gerektiren bir meslekte geçirmiş olmalıdır. Bu iş tecrübesinin ve alınan eğitimin belgelenebilmesi gerekmektedir. İngilizce veya başka bir dil bilmek, ileri eğitim düzeyi veya meslek gibi faktörlerin greencard çekilişi aşamada bir etkisi yoktur. Ancak green card çekilişi sonucunda green card talihlisi olan kişiler ayrıca Ankara Büyükelçiliğinde vize randevusune alınırlar. Bu tür faktörler - eğitim düzeyi, ingilizce bilmek, yüksek lisans gibi - o vize görüşmesinin olumlu sonuçlanması ve green card talihlisine green card vizesinin verilmesi için önem kazanmaktadır. 

Kendi Adıma Kaç Green Card Girişi Yapabilirim?

Green card başvurusu herkes için senede 1 kere yapılabilir. Her bir green card başvuru sahibi, aynı sene içinde sadece bir kere başvuru yapma hakkına sahiptir. Green card başvuru işlemi, green card başvuru sahibinin kendisi tarafından veya başka biri tarafından yapılabilir. Aynı çekiliş yılı içinde birden fazla green card başvurusu yollayan kişilerin tüm green card başvuruları iptal edilir ve sistem tarafından otomatik olarak çekilişten diskalifiye edilirler.

Green Card Başvuruma Hangi Aile Fertlerini Dahil Etmeliyim?
Green card başvurunuza evli olduğunuz eşinizi ve 21 yaşından küçük, evlenmemiş bütün çocuklarınızı eklemelisiniz. Başvurunuza eklenecek çocuklarınızla ilgili detaylar da çok önemlidir. 21 yaşından küçük ve bekar olan bütün çocuklarınızı (öz çocuklarınızı, eşinizin bir önceki evliliğinden olan çocuklarını veya ülkenizin yasalarına uygun olarak evlat edinmiş olduğunuz çocuklarınızı) mutlaka green card başvurunuza eklemelisiniz. Bu kategorilere giren fakat şu anda sizinle oturmayan çocuklarınızı da başvurunuza eklemelisiniz. Aile fertlerinizi başvurunuza eklemeniz green card çekilişi kazanmanız durumunda ilerde sizinle Amerikaya birlikte gelmelerini gerektirmez. İstedikleri takdirde ülkelerinde kalabilirler. Ne olursa olsun, eğer asıl başvurunuza dahil etmediğiniz bir bağımlı kimseyi vize başvuru formunuza eklerseniz diskalifiye edilirsiniz. Bu kural, on-line green card başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz tarihte size bağımlı olan kişilere mahsustur. Green card başvurunuzu yaptıktan sonra doğmuş olan çocuklarınız bu kuralın dışındadır. Eşiniz sizin greencard başvurunuzda yer almasına rağmen sizden ayrı bir green card başvurusu yapabilir. Poseidon green card başvuru paketlerinde zaten aile başvurusu seçildiği taktirde her iki eş için de ayrı başvuru yapmaktayız. Dikkat edilmesi gereken bir nokta yapılan her iki green card başvurusunda da ailedeki bütün bağımlı çocukların belirtilmesidir.
Green Card Kazananlar Nasıl Seçiliyor?

Green card başvurusu Kentucky Consular Center'da (çekiliş merkezi) elektronik olarak transfer edilen bütün başvurular altı coğrafi bölgeden birine ayrılır ve numaralandırılır. Başvuru döneminin sonunda bir bilgisayar rasgele olmak üzere her bir coğrafi bölge adına teslim alınan başvurulardan kazananları seçmektedir. Bütün başvurular eşit şansa sahiptir. Çekiliş tamamen bilgisayar ortamında yapılmaktadır.

Green Card Kazananlara Sonuç Nasıl Bildiriliyor?
Amerikalı resmi makamlar tarafından green card kazanan talihlilere her hangi bir kargo veya e posta yoluyla bildirim yapılmaz. Green card çekilişinin gerçekleşmesini takiben sonuçların Amerika resmi web sayfasından tek tek kontrol edilmesi gerekmektedir. Green card çekiliş sonucu ancak bu şekilde öğrenilir. Poseidon aracılığı ile green card başvurusu yapan müşterilerimiz için gerekli kontroller tarafımızdan yapılır ve sonuç her bir green card başvurusu yapan müşterimize bildirilir. Green card çekiliş sonucu her bir başvuru sahibi için green card başvurusu yapıldığı anda sistem tarafından oluşturulan kişiye özel konfirmasyon numarası ile yapılabilmektedir.
Kazanamayan Green Card Başvuru Sahipleri Haberdar Edilecek mi?

Green card çekiliş sonuçları açıklandığı zaman Poseidon Yurtdışı Eğitim aracılığı ile greencard başvurusu yapan müşterilerimizin greencard başvurusu esnasında temin edilen konfirmasyon Numaraları tarafımızdan tek tek kontrol edilir. Bu kontrol sonunda her greencard başvuru sahibine o sene kendilerine green card çıkıp çıkmadığı bilgisi verilir. O sene greencard talihlisi olmayan başvuru sahiplerine Amerikalı yetkililerden ve makamlardan her hangi bir bilgilendirme e-maili veya kargo ile bazı dokümanlar gelmemektedir. Green card çekilişi sonuçları açıklanınca müşterilerimize kazanıp kazanmadıkları bilgisinin aktarılması tamamen Poseidon Yurtdışı Eğitimin green card başvuru sahipleri için özel hizmetidir.

Üniversiteyi Amerikada Okuyacağım. Green Card Kazanmanın Bana Faydası Olur mu?

Elbette. Anneniz veya babanızdan ötürü veya şahsi başvurunuz sonucunda green card talihlisi olup green card vizesi aldığınız taktirde Amerika'da, Amerikan vatandaşı olan kişilerin ödediği indirimli fiyatlarla eğitim görürsünüz. 

Green Card Çekilişini Kazandım, Türk Vatandaşlığımı Kaybeder miyim?

Hayır. Green card çekilişini kazanmış olmanız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığınızı kaybetmenize neden olmaz.

Green Card Çekilişine Bir Aileden Birden Fazla Kişi Başvurabilir mi?

Evet. Green card çekilişine katılmak için gereken şartları yerine getiren tüm aile fertleri ayrı ayrı başvuru yapabilirler. Poseidon green card başvuru paketlerinde aile başvurusu seçildiği taktirde zaten eşler için ayrı ayrı green card girişi tarafımızdan yapılmaktadır. Bu şekilde bir başvuruda 21 yaşın altındaki çocuklar otomatik olarak green card başvurusuna dahil edilirler. 21 yaşın altındaki çocuklar 18 yaşlarından gün almışlar ise onlar için ayrıca green card başvurusu yapmak green card talihlisi olmak için şanslarını daha da artıracaktır.

Green Card Başvurusu Aşamasındaki İşlemlerimi Nasıl Takip Edebilirim?

Aşağıdaki aşamaların hepsinde tüm green card başvuru sahiplerimize e-mail yolu ile bilgi verilmektedir.
 
- Poseidon Green card Başvurunuz Tarafımıza Ulaştığında,
- Fotoğraflarınız ve Evraklarınız Bize Ulaştığında,
- Girişiniz Amerikan hükümeti resmi web sayfasına yapıldığında, 
- O yılki Green card Çekilişi gerçekleşip green card sonuçları resmi web sayfasında açıklandığında.

Green Card Kazanma Şansımı Nasıl Artırabilirim?

Güvendiğiniz bir kişi veya şirketten danışmanlık hizmeti almak birinci şarttır. Kendinizin çok doğru yaptığınızı sandığınız bir başvuru yanlış veya eksik bilgi girdiğiniz için kabul edilemeyebilir. Veya doğru sandığınız web sayfası yerine dolandırıcı firmaların web sayfasındaki başvuru formunu doldurmuş olabilirsiniz. O yüzden güvenilir bir firmadan danışmanlık hizmeti almanız en doğrusudur. Eşiniz adına ayrı bir başvuru yapmanız şansınızı ikiye katlar. Bu sebeple green card sayfamızda HEMEN BAŞVUR bölümümüzde aile paketlerini seçmek evli çiftler için daha avantajlı olacaktır. Senelerce başvurmak gerekebilir, bunun için beş senelik başvuru seçeneğini seçmek çok daha mantıklıdır. Uzun süreli başvurularda sistemimizde kayıtlı listelerden sırasıyla giriş yaptığımız için o seneki green card başvurusunu siz yapmayı unutsanız bile biz atlamayız ve girişiniz mutlaka yapılır. Burada en önemli nokta Amerikan hükümeti resmi web sayfası üzerinden 1 başvuru sahibi için yılda 1 giriş yapılması gerektiğidir. 

Evli Bir Çift, Green Carda Ayrı Ayrı Başvurabilir mi?

Evet. Ve zaten evli eşler için tavsiye ettiğimiz yöntem budur. Eşler green card için ayrı ayrı başvurma hakkına sahiptir. Eşlerden her ikisi de başvuru yaparsa kazanma olasılıklarını ikiye katlamış olurlar. Çünkü eşlerden birinin çekilişi kazanması durumunda diğeri de otomatik olarak green card sahibi olma şansını elde eder. 

Mühendisim. Green Card Çekilişinde Bana Avantaj Sağlar mı?

Hayır, Green card çekilişi esnasında mesleğinizin veya eğitim seviyenizin bir önemi yoktur. Green card bir çekiliştir yani bilgisayar ortamında çekilen bir kuradır. Dolayısı ile o senenin green card kazananları yani talihlileri arasında yer almak tamamen tesadüftür. Eğitim durumunuz veya ingilizce bilmeniz veya mühendis olmanız greencard talihlisi olduktan sonra Ankara Amerikan Büyükelçiği'nde yapacağınız green card vize görüşmeniz esnasında önem kazanacaktır.

Green Card Başvurusu Yapmam İleride Amerika Vizesi Almama Engel mi?

Hayır. Göçmen Bürosu'nun bu yönde herhangi bir açıklaması yoktur. Green card çekilişine katılmanızın sonraki yıllarda başka bir Amerika vizesi almanıza veya alamamanıza herhangi bir etkisi yoktur.

Green Card Çekilişi için Fotoğraf Özellikleri Nelerdir?

Green card başvurusu bilgisayar ortamında on-line yapılmaktadır. Başvuru sahibi kendisinin, eşinin ve tüm çocuklarının (kanunen evlat edinilmiş ve üvey çocukları dahil olmak üzere), çocuklar kendisi ile ikamet etmiyorlarsa dahi, yeni çekilmiş dijital fotoğraflarını başvuruya eklenmelidir. Online başvuruya dahil edilmeyen 21 yaş üstünde veya evli olan çocukların dijital fotoğrafları başvuruya eklenmemelidir. Grup veya aile fotoğrafları kabul edilmeyecektir. Fotoğraflar Amerika için özel ebat ve özelliklerde olmalıdır. Fotoğrafınızı dijital ortamda Poseidon'a ulaştırmanız yeterlidir.

Green Card Çekilişinde Kazandım, Hemen Amerika'ya Gidip Yerleşmeliyim?

Green card kazandıktan sonra size verilecek olan tarihte greencard vize görüşmenizi yapmalısınız greencard vizesini almaya hak kazanırsanız Amerikaya giriş yapmalısınız. Bu gidip Amerikaya hemen yerleşmeniz gerektiği anlamına gelmez. Yaklaşık olarak green card vizenizi aldıktan sonra 6 ay içinde ABD'ye giriş yapmanız gerektiği anlamına gelir. Yerleşmeniz zorunlu olmamakla beraber, Green card hakkınızın devamı ve vatandaşlığa geçişiniz konusunda Amerikan hükümetinin sizin hakkınızda yapacağı araştırmalarda ABD'de kalış süreniz, giriş-çıkış sıklıklarınız önemli kriterler arasında olacaktır. Ülkeye yerleşme kararı alana kadar 6 ayda bir Amerikaya giriş çıkış yaparak greencard vizenizi ve haklarınızı elinizde tutabilirsiniz. 

Green Card Başvurusu Yapabilmem İçin Eğitim veya İş Tecrübesi Gerekli mi?
Kanun ve yönetmelikler gereğince bütün adaylar en az lise eğitimi ya da eşdeğerini bitirmiş olmalılar. Lise mezunu OLMAYAN adaylar geçmiş 5 yıl içerisinde en az iki sene mutlaka özel eğitim gerektiren bir işte çalışmış olmalılar. "Lise eğitimi ya da eşdeğeri " başka bir ülkede Amerika'daki 12 yılı kapsayan ilk ve orta öğretimle kıyaslanabilir bir eğitim sistemini bitirmek anlamına gelmektedir. İş tecrübenizin onaylanması Amerika Birleşik Devletleri Çalışma Bakanlığı'nın iş bulma ve eğitim idaresi tarafından yayınlanan meslekle ilgili ünvanlar sözlüğünün en son baskısına dayalı olarak yapılacaktır. Eğitim ve İş Tecrübesini ispatlayan belgeler başvuru ile birlikte yollanmamalıdır. Çekilişin kazanılması halinde Amerikan Büyükelçiliğinde yapılacak vize mülakatı sırasında konsolosluk memuruna verilmelidir. Green card çekilişine 18 yaşından gün almış herkes katılabilir. 
Green Card Nasıl Çıkar?

Green card o sene resmi başvurusunu yapmış olan herkese çıkabilir. Green card bir çekiliştir. Green card çekilişi o sene başvuru yapmış adaylar arasından tamamen bilgisayar ortamında yapılan çekiliş sonucunda gerçekleşir. Green card çekilişini kazanan adayları bekleyen bir sonraki süreç greencard vize görüşmesidir. 

Green Card Vize Görüşmesi için Ne Yapmalıyım ?

Green card kazanan talihlilerin kazandıklarını öğrendikleri anda doldurmaları gereken ayrı bir on line form vardır. Öncelikle ve acil olarak onun doldurulması ve sisteme yüklenmesi gerekir. Takip eden aylar içerisinde green card kazanan ve on line formlarını tamamlayan talihlilere Amerikalı yetkili makamlardan ayrı bir e mail gelmektedir. Türk vatandandaşları green card vize görüşmelerine Ankarada bulunan Amerikan Büyükelçiliğinde girerler. Green card kazanan talihlilere hangi tarihte elçilikte green card vize görüşmesine gitmeleri gerektiği e mail yoluyla bildirilir. Vize görüşmesine hangi evraklarla gidilmesi gerektiği, sağlık kontrolü için hangi doktordan ne zaman randevü alınması gerektiği, hangi evrakların yeminli tercümelerinin yaptırılması gerektiği, vize görüşmesinde gelecek sorular ve verilmesi gereken cevaplar ise Poseidon Green card Vize hizmetimizin en önemli parçasıdır. 

İngilizce Bilmiyorum, Green Card Başvurusu Yapabilir miyim?
Green card çekilişine katılmak veya greencard çekilişini kazanırsanız Amerikan Büyükelçiliğinde gireceğiniz vize görüşmesi sonucunda Green card almaya hak kazanmak için İngilizce bilmek şartı aranmamaktadır. Tabi ingilizce biliyor olmak green card vize görüşmesinde size avantaj sağlayacaktır. Yine de ingilizce bilmeyen pekçok kişi her yıl green card başvurusu yapmakta ve green card talihlisi oldukları taktirde green card vizesini de alıp Amerikada yeni yaşantılarına başlayabilmektedirler.
Başvuru Ücretini Neden Ödüyorum?

Poseidon bir Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasıdır. Green card başvuru hizmetimiz yıllardır bu konuda mağduriyet yaşamış binlerce kişiden aldığımız talep sonucunda, işlemlerini güven içinde yapmak isteyenlere yardımcı olmak için sunduğumuz bir hizmettir. Amerika Green card başvurularını tüm bireyler Amerika Birleşik Devletleri Göçmen Bürosu resmi web sayfası üzerinden de yapabilirler. Ancak bu form bilgisayar ortamında online doldurulması gereken ve İngilizce bir formdur. Ayrıca resmi web sayfasına benzeyen çok sayıda dolandırıcı web sayfası olduğu için maalesef pek çok green card başvuru sahibi başvurularını yaptıklarını zannederek aslında başvurularını yapamamış olmaktadırlar. Ayrıca dolandırıcı kişilere ve web sayfalarına kredi kartı bilgilerini de verdikleri için çok da para kaybederler. Bu sebeplerden dolayı, işlemlerinizin doğru kanallardan yapılmasını istiyorsanız tanıdığınız bildiğiniz ve güvendiğiniz kurumlardan destek almalısınız.

Green card Başvurunuz için Poseidon'dan destek aldığınız zaman,

 • Başvurunuz Amerikan Hükümeti resmi web sayfasından yapılır,
 • Başvurunuz doğru şekilde tamamlanır, 
 • Başvurunuza eklenecek fotoğraflarınız önceden kontrol edildiği için doğru şekilde yüklenir,
 • Tüm bu işlemler, sistem Zaman Aşımı hatası vermeden gerçekleşir, 
 • Her bir green card başvuru girişi tamamlandığı zaman her başvuru için özel olan konfirmasyon numarası green card başvuru sahiplerimize ulaştırılır,
 • Takip eden Mayıs ayında çekiliş sonuçlarının açıklanmasını takiben tüm başvuru sahiplerimizin green card konfirmasyon numalarından tek tek kontrol yapılır ve sonuç bilgisi başvuru sahiplerimize bildirilir.
 • Kazanan green card talihlilerimize greencard vize danışmanlığı hizmetimiz bu aşamada başlar.

Green card Talihlisi Olmanız Durumunda da;

 • Poseidon sizi greencard vize görüşmeniz için eksiksiz hazırlar. 
 • Green card vize süreciniz, gerekli on line formların doldurulmasından belge hazırlıklarınıza, vize görüşmenizden green card'ınızın Amerikada bir adrese ulaştırılması dahil, gerekli danışmanlık hizmetleri eksiksiz verilir.

Poseidon, tüm yıl boyunca green card başvurularınızı almakta, ve Amerikan Hükümeti green card başvuru işlemleri için resmi web sayfasını açtığı zaman sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştirmektedir. Başvuru sahiplerimizin fotoğrafları ve bilgileri, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından elektronik ortama aktarılmaktadır. Tüm başvurular doğru tarihler arasında ve istenilen şekilde Amerikan Hükümeti resmi web sayfası üzerinden titizlikle tamamlanır ve hem konfirmasyon belgesi hem çekiliş sonuçları başvuru sahiplerimiz ile paylaşılır.

Dolayısıyla green card başvurusu için ve greencard kazanmışsanız vize görüşmeniz için bizlerden aldığınız hizmetler karşılığında ödediğiniz ücretleri yukarıda belirttiğimiz noktalar için ödüyorsunuz.

Green Card Başvurumu Ne Zaman Yapmalıyım?
Green card başvurunuzu Poseidon ofislerimize veya green card ile ilgili web sayfamızdan HEMEN BAŞVURUN linkinden yıl boyunca yapabilirsiniz. Sene boyunca toplanan greencard başvurularınızı Amerikan hükümeti resmi web sayfası açıldığı zaman sırayla girmeye başlıyoruz. Genellikle Amerikan Hükümeti resmi Green card başvuru sayfasını her senenin Ekim ayının ilk haftası ile Kasım ayının ilk haftası aralığında açık tutar. Sistem kapanınca bir daha sene için green card başvuru giriş tarihi beklenir. Sonuç olarak green card başvurunuzu yıl boyunca yapabilirsiniz. Green card çekiliş sonuçları ise yine tarafımızdan takip edilir ve her bir green card başvuru sahibimize sonuc bilgisi verilir.  
Green Card Başvurumu Kendim Yapamazmıyım?
Poseidon bir Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasıdır. Green card başvuru hizmetimiz yıllardır bu konuda mağduriyet yaşamış binlerce kişiden aldığımız talep sonucunda, işlemlerini güven içinde yapmak isteyenlere yardımcı olmak için sunduğumuz bir hizmettir. Amerika Green card başvurularını tüm bireyler Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı resmi web sitesi üzerinden de yapabilirler. Ancak bu form bilgisayar ortamında online doldurulması gereken ve İngilizce bir formdur. Ayrıca resmi web sayfasına benzeyen çok sayıda dolandırıcı web sayfası olduğu için maalesef pek çok green card başvuru sahibi başvurularını yaptıklarını zannederek aslında başvurularını yapamamış olmaktadırlar. Ayrıca dolandırıcı kişilere ve web sayfalarına kredi kartı bilgilerini de verdikleri için çok da para kaybederler. Bu sebeplerden dolayı, işlemlerinizin doğru kanallardan yapılmasını istiyorsanız tanıdığınız bildiğiniz ve güvendiğiniz kurumlardan destek almalısınız.
 
Green card Başvurunuz için Poseidon'dan destek aldığınız zaman,
 • Başvurunuz Amerikan Hükümeti resmi web sayfasından yapılır,
 • Başvurunuz doğru şekilde tamamlanır, 
 • Başvurunuza eklenecek fotoğraflarınız önceden kontrol edildiği için doğru şekilde yüklenir,
 • Tüm bu işlemler, sistem Zaman Aşımı hatası vermeden gerçekleşir, 
 • Her bir green card başvuru girişi tamamlandığı zaman her başvuru için özel olan konfirmasyon numarası green card başvuru sahiplerimize ulaştırılır,
 • Takip eden Mayıs ayında çekiliş sonuçlarının açıklanmasını takiben tüm başvuru sahiplerimizin green card konfirmasyon numalarından tek tek kontrol yapılır ve sonuç bilgisi başvuru sahiplerimize bildirilir.
 • Kazanan green card talihlilerimize greencard vize danışmanlığı hizmetimiz bu aşamada başlar.

Green card Talihlisi Olmanız Durumunda da;

 • Poseidon sizi green card vize görüşmeniz için eksiksiz hazırlar. 
 • Green card vize süreciniz, gerekli on-line formların doldurulmasından belge hazırlıklarınıza, vize görüşmenizden green card'ınızın Amerikada bir adrese ulaştırılması dahil, gerekli danışmanlık hizmetleri eksiksiz verilir.
Poseidon, tüm yıl boyunca green card başvurularınızı almakta, ve Amerikan Hükümeti green card başvuru işlemleri için resmi web sayfasını açtığı zaman sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştirmektedir. Başvuru sahiplerimizin fotoğrafları ve bilgileri, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından elektronik ortama aktarılmaktadır. Tüm başvurular doğru tarihler arasında ve istenilen şekilde Amerikan Hükümeti resmi web sayfası üzerinden titizlikle tamamlanır ve hem konfirmasyon belgesi hem çekiliş sonuçları başvuru sahiplerimiz ile paylaşılır.
Green Card Başvurusunda Poseidon'a Neden Güvenmeliyim?

Green card Başvurunuz için Poseidon'dan destek aldığınız zaman,

 • Başvurunuz Amerikan Hükümeti resmi web sayfasından yapılır,
 • Başvurunuz doğru şekilde tamamlanır, 
 • Başvurunuza eklenecek fotoğraflarınız önceden kontrol edildiği için doğru şekilde yüklenir,
 • Tüm bu işlemler, sistem Zaman Aşımı hatası vermeden gerçekleşir, 
 • Her bir green card başvuru girişi tamamlandığı zaman her başvuru için özel olan konfirmasyon numarası green card başvuru sahiplerimize ulaştırılır,
 • Takip eden Mayıs ayında çekiliş sonuçlarının açıklanmasını takiben tüm başvuru sahiplerimizin green card konfirmasyon numalarından tek tek kontrol yapılır ve sonuç bilgisi başvuru sahiplerimize bildirilir.
 • Kazanan greencard talihlilerimize green card vize danışmanlığı hizmetimiz bu aşamada başlar.

Green card Talihlisi Olmanız Durumunda da;

 • Poseidon sizi green card vize görüşmeniz için eksiksiz hazırlar. 
 • Green card vize süreciniz, gerekli on line formların doldurulmasından belge hazırlıklarınıza, vize görüşmenizden green card'ınızın Amerikada bir adrese ulaştırılması dahil, gerekli danışmanlık hizmetleri eksiksiz verilir.

Poseidon, tüm yıl boyunca green card başvurularınızı almakta, ve Amerikan Hükümeti green card başvuru işlemleri için resmi web sayfasını açtığı zaman sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştirmektedir. Başvuru sahiplerimizin fotoğrafları ve bilgileri, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından elektronik ortama aktarılmaktadır. Tüm başvurular doğru tarihler arasında ve istenilen şekilde Amerikan Hükümeti resmi web sayfası üzerinden titizlikle tamamlanır ve hem konfirmasyon belgesi hem çekiliş sonuçları başvuru sahiplerimiz ile paylaşılır.


Resmi Temsilcisi Olduğumuz Kurumlar


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.